بازدید دانش آموزان گشتاسب از انجمن زرتشتیان تهران

دانش آموزان دبیرستان دوره اول گشتاسب، با حضور در مجموعه آتشکده (آدریان) تهران ضمن نیایش از دبیرخانه انجمن زرتشتیان تهران، سالن نشست های انجمن و کتابخانه یگانگی بازدید کردند و در پایان با بریدن یک کیک خانگی دست پخت خود دانش آموزان از کارمندان و اعضای انجمن قدردانی کردند.
دانش آموزان زرتشتی مدرسه گشتاسب که یکی از آموزشگاه های تحت پوشش انجمن زرتشتیان تهران است، با همراهی دبیران دینی و مدیر خود و تعدادی از اعضای انجمن اولیا و مربیان و اولیا پس از آیین صبحگاه به صورت پیاده از مدرسه به سمت انجمن زرتشتیان تهران و مجموعه آتشکده تهران آمدند. 
به گزارش روابط عمومی انجمن زرتشتیان تهران، دانش آموزان ابتدا به آدریان تهران رفتند و فرحناز گشتاسب، سرپرست آدریان پس از نیایش دانش آموزان، برای آنان در مورد ساختمان آتشکده و چگونگی نگهداری آتش توضیحاتی ارایه کرد. در ادامه دانش آموزان به تالار ایرج رفتند و پس از پذیرایی که توسط انجمن زرتشتیان تهران برایشان تدارک دیده بود به ۳ گروه تقسیم شدند و گروه، گروه به بازدید از کتابخانه، دبیرخانه و سالن جلسات انجمن پرداختند.
در کتابخانه مهرداد عادلی، کتابدار کتابخانه توضیحاتی در مورد تاریخچه کتابخانه و ساخت آن و سپس معرفی کتابهای موجود در آن پرداخت و با توجه به علاقه دانش آموزان در مورد صنعت چاپ توضیحاتی ارایه کرد.
بر پایه ی این گزارش، در دبیرخانه نیز مراد ملک پور، سرپرست دبیرخانه توضیحاتی در مورد کارهای دبیرخانه ارایه کرد و در ادامه دانش آموزان از واحدهای اداری و حسابداری و نیز دفتر ثبت ازدواج هم چنین محل شورای حل اختلاف و دفتر ریاست انجمن بازدید کردند. در این بازدید خانم خادم و فرهاد کاویانی در مورد شواری حل اختلاف توضیحاتی ارایه دادند و دکتر افشین نمیرانیان ریاست انجمن نیز توضیحاتی در مورد انجمن ارایه کرد.
در سالن نشست های انجمن نیز پروانه خرمشاهی، سرپرست کمیسیون آموزشی گردش ۴۵ انجمن در مورد نشست های انجمن زرتشتیان تهران توضیحاتی ارایه داد.
در ادامه از دانش آموزان با حضور در تالار ایرج، توسط خوراکی هایی که توسط اولیا دانش آموزان تهیه دیده شده بود پذیرایی شدند و سپس موبد اردشیر بهمردی در جمع آنان حضور یافت و توضیحات کلی در مورد آتش و اهمیت آن و نیز مجموعه آتشکده به دانش آموزان ارایه کرد. 
در بخش پایانی نیز سرکار خانم طاهری، مدیریت دبیرستان گشتاسب در سخنانی از علت برگزاری این برنامه سحن گفت و از انجمن زرتشتیان تهران و فرنشین آن که در مدت فعالیتش در مدرسه گشتاسب همکاری های خوبی با مدرسه داشتند قدردانی و سپاسگذاری کرد.
دکتر افشین نمیرانیان، فرنشین انجمن زرتشتیان تهران، نیز پس از  سپاسگزاری از تلاش های مدیر و دبیران دینی مدرسه برای فعالیتها و همکاریشان، به نمایندگی از انجمن کیک تهیه دیده شده دانش آموزان را برید و دانش آموزان پس از گرفتن عکس یادگاری به مدرسه بازگشتند.