مهلت نام نویسی برای سرویس مدارس تا ۱۷ شهریور تمدید شد

نام نویسی برای استفاده از سرویس مدارس زرتشتی تا تاریخ ۱۷ شهریور تمدید شد. کمیسیون خدمات انجمن زرتشتیان تهران این زمان را آخرین مهلت ثبت نام عنوان کرده است و افزوده است این زمان غیرقابل تمدید می باشد.
در اطلاعیه ثبت نام سرویس مدارس که پیش از این منتشر شده بود، روش ثبت نام به شکل زیر عنوان شده است:

1- ثبت نام از طریق لینک app.scab.ir انجام میشود.
2- والدینی که سال قبل در این اپلیکیشن ثبت نام کرده اند نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و با همان شماره موبایل قبلی والدین میتوانند به اپلیکیشن وارد شوند و درخواست سرویس برای فرزند یا فرزندان خود را ثبت نمایند.
3- در صورتیکه شماره موبایلی که قبلا با آن ثبت نام نمودهاید را فراموش کردهاید و یا آن شماره برای دریافت پیامک در دسترس نیست با شماره پشتیبانی اسکب 8-77241627  تماس بگیرید و شماره خود را تغییر دهید.
4- قبل از ثبت درخواست جدید امکان ویرایش آدرس محل سکونت، نام مدرسه و پایه تحصیلی وجود دارد و والدین باید با دقت این مرحله را انجام و درخواست سرویس را ثبت کنند.
5- والدین دانش آموزان پایه اول ابتدایی و کسانی که در سال جدید در مدارس شش گانه زرتشتیان ثبت نام کرده اند. ابتدا باید در اپلیکیشن اسکب ثبت نام کنند و سپس طبق بند 2 این اطلاعیه درخواست سرویس را ثبت کنند. 
6- اگر در سال جاری یکی دیگر از فرزندان شما در مدارس شش گانه ثبت نام کرده است میتوانید در بخش پروفایل از گزینه "+ ثبت نام فرزند"  استفاده و درخواست سرویس برای ایشان را کامل کنید.
7- والدین گرامی در هنگام ثبت اطلاعات فردی خصوصا جنسیت، انتخاب نام مدرسه، پایه تحصیل و آدرس و مکان دانش آموز در نقشه دقت فرمایند.
8- پس از ثبت درخواست هر دانش آموز باید از صفحه پرداخت شهریه قسط اول به مبلغ 3 میلیون تومان را پرداخت کنید تا درخواست سرویس فرزند شما تکمیل شود.
9- دانش آموزان غیر همکیش که در مدارس شش گانه ثبت نام نموده اند نیز میتوانند در اسکب ثبت نام نمایند اما مشمول دریافت یارانه از انجمن نخواهند بود و 100% هزینه از ایشان دریافت می شود.
10- پشتیبانی اسکب با شماره های 8-77241627  از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر آماده رفع مشکلات شما در انجام ثبت نام هستند.
با توجه به برنامه ریزی انجام شده بعد از مهلت فوق امکان ثبت نام یا ثبت درخواست سرویس در سامانه وجود نخواهد داشت.