نشست مقدماتی برای بزرگداشت پری آگاهی برگزار شد

نخستین نشست برای بحث و بررسی در مورد چگونگی برگزاری آیین بزرگداشت زنده نام پری آگاهی (آرش) در محل دبیرخانه ی انجمن زرتشتیان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن؛ در این نشست که تنی چند از مسئولان " مجتمع دارویی درمانی هلال ایران " و چند تن از اعضای هیات مدیره ی گردش ۴۵ انجمن باشنده بودند، در مورد زمان برگزاری این آیین تصمیم گیری شد و  آن را برای اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ تعیین کردند.

همچنین توافق شد که در این آیین از دهش های بانو رهیده که هزینه های ساختمانی را اهدا کرده اند نیز نکو داشت به عمل آید.

 حاضران در جلسه همچنین موافقت کردند نشست های هماهنگی ادامه یابد تا بتوان به برنامه ریزی بهینه و نهایی برای برگزاری بزرگداشت رسید.

 بر پایه این گزارش؛ از سوی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، علی اشرف تیموری تبار رابط نمایندگی ولی فقیه در مجتمع؛ محمدجواد نظری مهر مشاور پارلمانی مجتمع دارویی درمانی هلال احمر؛ و محمدرضا حیدری رامشه کارشناس هلال احمر حضور داشتند.

 از سوی انجمن زرتشتیان تهران نیز کوروش آذر گشاسبی نایب رئیس؛ شابهرام سیروسی خزانه دار؛  کامبیز رستمی عضو کمیسیون فرهنگی؛ و فرامرز پور رستمی رییس کمیسیون روابط عمومی گردش ۴۵، باشنده بودند.

یادآوری می شود مجتمع دارویی درمانی هلال ایران که در تهرانپارس واقع شده روی زمین اهدایی روانشاد پری آگاهی ساخته شده است این زمین در دهه چهل خورشیدی توسط این بانوی نیک اندیش اهدا شده است.