جایگاه تماشاگران در مارکار تهران پارس ساخته می‌شودنشست ۷۵ هیئت مدیره ی گردش ۴۵ انجمن زرتشتیان تهران با باشندگی ۱۵ نفر و حضور هر سه بازرس رسمی شد و در ادامه تعداد باشندگان هیئت مدیره به ۱۸ تن رسید.
 بخشی از این نشست به مطرح شدن و رای گیری  مصوب‌های کمیسیون ها گذشت.
در بخش دیگر هیئت مدیره انجمن میزبان هیئت امنای دبیرستان انوشیروان دادگر بود و به توضیحات این هیئت گوش فرا داد. و بخش سوم نیز غیر علنی بود.
همچنین جناب فرشاد غیبی هموند جایگزین که به جای زنده یاد شاهرخ سلامتی به هیئت  مدیره دعوت شده بود، در این نشست حضور یافت. 
به گزارش سخنگوی گردش ۴۵، در بخش مربوط به مصوبه‌ها، سه مصوبه که دو مورد آن مربوط به کمیسیون خدمات و مورد سوم مربوط به املاک و ساختمان بود مطرح شد و هر سه مصوبه رای گرفتند.
در مصوبه ی نخست کمیسیون خدمات، مقرر شد تخفیف ۱۵ درصدی برای کارمندان رسمی انجمن و اعضای درجه یک شامل فرزندان و همسر در مراسم پذیرایی تالار خسروی منظور شود.
 در این مصوبه که برای منو اصلی در نظر گرفته شده است، برای مراسم سال و سی‌روزه تعداد میهمانان حداکثر ۱۲۰ نفر و برای مراسم شادی حداکثر ۱۸۰ مهمان شامل مصوبه می شوند.
در مصوبه دیگر کمیسیون خدمات آمده است:
 با توجه به اینکه یک تعدادی وسایل شخصی و مستعمل از دانشجویان قدیمی ساکن در خوابگاه پسران داوری وجود دارد، باید اطلاعیه‌ای بدهیم برای اینکه صاحبان این وسایل در مدت مشخصی برای بردن وسایل خود اقدام کنند.
 در غیر این صورت انجمن مختار خواهد بود که در مورد وسایل تصمیم گیری کند.
مصوبه ی کمیسیون املاک و ساختمان نیز از این قرار است: 
با توجه به جلسات مشترک با نماینده ی کانون دانشجویان زرتشتی در مورد ساخت جایگاه تماشاچی در محوطه ی مارکار و با توجه به  برآورد هزینه ی آن به مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال( ۱۲۰ میلیون تومان ) مقرر شد که مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال( ۵۰ میلیون تومان)  را کانون دانشجویان بپردازد و بقیه آن توسط انجمن زرتشتیان تهران تامین و پرداخت شود.
سخنگوی گردش ۴۵ انجمن زرتشتیان تهران در ادامه به باشندگی هیئت امنای دبیرستان انوشیروان دادگر اشاره کرد و افزود: 
 پس از سپاسگزاری هیئت مدیره از حضور این همکیشان پرتلاش و گرانقدر، دکتر کامبیز میزانیان رئیس هیئت امنا گزارشی از برخی کارهای انجام شده را ارائه کرد که شامل تجهیز برخی از نیازهای آموزشی در آزمایشگاه‌های شیمی و فیزیک و زیست شناسی همچنین آماده کردن  سیستم مجازی بود.
به گفته وی برگزاری پانسیون تابستانی و  نشست‌های روانشناسی نیز از دیگر اقدامات انجام شده بوده است. 
رئیس هیئت امنا همچنین به برگزاری جشن‌ها و آیین‌هایی نظیر ۱۳ آبان و جشن سده و جشن سپندارمزگان اشاره کرد و افزود تیم‌های ورزشی دبیرستان انوشیروان دادگر نیز به  رقابت‌های منطقه رفتند و مقام‌های خوبی هم آوردند.
بر پایه ی این گزارش، جناب سهراب سلامتی عضو دیگر هیئت امنا نیز به توضیح کارهای عمرانی انجام شده اشاره کرد و افزود: آسفالت محوطه که از طریق نوسازی مدارس انجام شد، بهینه‌سازی اتاق سرایدار، تعمیر ساختمان آزمایشگاه‌ها و تجهیز آبخوری همچنین آماده سازی سالن منور آبادیان برای فعالیت‌های ورزشی از جمله اقدامات انجام شده  هیئت امنا است.
هیئت امنا در ادامه برخی از پیشنهادهای خود را از جمله افزودن رشته تربیت بدنی برای دختران، برخی اصلاحات ساختمانی برای بهتر شدن ورودی سالن منور آبادیان، پیش بینی جایی به عنوان بوفه برای دانش آموزان و تجهیز هرچه بیشتر و بهتر آزمایشگاه را  مطرح کردند.
 گزارش سخنگوی گردش ۴۵ حاکی است؛  پس از ارائه گزارش و بحث‌هایی که در این زمینه صورت گرفت، بخش سوم  جلسه هیئت مدیره آغاز شد و به صورت غیر علنی ادامه یافت.